Březen 2011

Včerejší den

30. března 2011 v 10:34 Diary
No takže včerejšek byl obyčejný den. Bylo mi celkem špatně, takže jsem jenom ležela a dívala jsem se an TV. Včera se nic nestalo, tak už k tomu víc psát nebudu. Tohle bylo jen tak okrajově. Takže užijte si den.
N.

Pohádková zlatá

30. března 2011 v 10:23 Móda
Takže poslední je Pohádková zlatá kolekce. Však se koukněte a opět napište názor. :)


Růžová trendy

30. března 2011 v 10:21 Móda
Talší kolekce je v růžovém. Asi k tomu nebudu nic víc psát. Však se koukněte a napište názor. :)


Léto v leopardím

30. března 2011 v 10:18 Móda
Takže, našla jsem tady jeden článek. Každé dívce, tedy skoro, se líbí leopardí kolekce. V dnešní době je velmi rozšířená, jsou boty, trička, kalhoty, legíny a všechno možný. Takže Vám sem dám pár nějakých věcí. Mě osobně se to líbí. Tak jaké na to máme názory Vy ? :)


Omluva..

30. března 2011 v 10:07
Čauky koťáťka, moc se Vám omlouvám, ale včera mi nebylo dobře, takže jsem jenom ležela a ty články jsem sem nedala. Nenapsala jsem ani Diary. Moc se Vám omlouvám. Tak já teď du najít ty články a dám Vám je sem + napíšu do deníčku ze včera ;) .. A přidám sem tedy ty články co jsem Vám sem měla dát včera a ještě pro dnešek Vám sem něco dám.
Tak Vám přeji příjemný den a komentujte :)
N.

Dobré ráno [poledne]

29. března 2011 v 11:50
Dobré ráno, tedy spíš dobré poledne. Až teď jsem se dostala na blog, ale za to du teď hledat ty slíbené informace. Myslím, že módy a kosmetika je obliba všech slečen. :) .. Jinak něco o tom už tu je. Byla bych ráda, kdyby jste tu zanechali nějakej komentík. Tak já jdu hledat a pak to sem hned přidám. Zatím se mějte.
N.

Rozloučení

28. března 2011 v 21:04
Takže kočky, já se dnes s Váma loučím. Přeju Vám sladké sny a dobrou noc :) . Zítra sem dám nějaké nové články asi o módě a o kosmetice :) .. a pak ještě něco jestli najdu :)) .. Tak dobrou noc :) ..
N.

Schrnutí dne

28. března 2011 v 19:29 Diary
Ahojky, jsem zpátky, dnešek byl celkem nudnej, pořád ležím v postely a dělám buď něco na blog nebo se dívám na TV. Už mě to nebaví a to mám takle vydržet až do pátku. Je to celkem na nic že mi je blbě, ale tak co. No tak já se půjdu kouknout ještě na nějaké blogy a třeba něco vymyslím na tenhle, nějaké nové informace nebo tak něco . Tak se zatím mějte. Pozdějš sem asi ještě písnu.
N.

Rozvrh

28. března 2011 v 17:08 Moje výroba
Takže koťátka, mám pro Vás rozvrh s kosmetickou mozajkou. Pokud budete kopírovat tak pouze s logem > www.princess-natuska.blog.cz < .. A snad se Vám to bude líbit. Pište názory..Zatím se mějte
N.


Anketa 0.1

28. března 2011 v 16:28 Ankety
Takže první anketa :) ... Tak hlasujte :)

Dieta ?

28. března 2011 v 14:23
Chcete držet dietu a to tím že nebudete jíst a budete cvičit ?? .. NE !! To je největší hloupost co můžete udělat !.. Vaše tělo je zvyklé na to že mu prostě ty sušenky a normální jídlo dáváte a když, mu to najednou přestanete dávat tak ono řekne jo tak ona už mi to nebude dávat. Vy zhubnete a budete hubené nebo anorektičky a pak tedy začnete normálně jíst. Tak to tělo řekne jo jasně tak ona mi to zaze začla dávat tak jo a ty kila půjdou nahoru rychleji !! .. Zhubnout můžete tím že budete běhat a cvičit, ale musíte pořádně jíst ! ne se třeba přecpávat cheerburgrama nebo tak něco, ale normálně jíst. :)
Krásný den N. :-* a neblbněte s dietama :);) :-*

Krémy

28. března 2011 v 13:56 Kosmetika
Takže, mám tu pro Vás něco nového. Teda nové to neni, ale nový článek ano. :) .. Určitě máte rády AVON a obědnáváte si z něho ne ? :) .. Já ano a avon mi vždycky vyhovoval a

nejradči mám krémy. Pár mojich krémů a odličovadel Vám sem dám. :) ..

Přípravy

28. března 2011 v 13:28 Diary
Čauky koťátka, jsem zpátky. :) .. Chci Vám jen říct že teď pro Vás připravuju různé věcy jako jsou např. : rozvrhy hodin, atd..snažím se i o desingy, ale ty budu muset ještě pořádně dopilovat :).. Chci, aby tenhle blog byl super :) .. Nebude o ničem konkrétním, ale bude pro mě abych se mohla vypsat a pro Vás, aby jste se dozvěděli třebas něco novýho :-* .. :-) .. A ještě kdyby jste měli nějaký přání jako udělat rozvrh např. se Selenou Gomez tak napište :) .. Klidně udělám :) ..
Tak a jak se Vám jinak dařilo ve škole ? :) ..
N.

Oběd...

28. března 2011 v 12:17 Diary
Mmm.. oběd :) ..Mám těstoviny s masem a nivovou omáčkou :) .. je to moc dobrý ;) :) .. A mému malýmu pejsánkovi [mini-čivava] Guccimu jsem dala půlku kapsičky :) .. A co máte vy ? :) .. Jinak Vám přeji Dobrou chuť :-*
N.

Make-up

28. března 2011 v 11:37 Kosmetika
Máte problémy s akné ?.. A potřebujete make-up, aby jste akné zakryly ?.. Tak tu pro Vás něco mám. Normální make-up, Vám tu pleť ješte zhorší, ale Aknecolor ten Vám tu pleť ještě zlepší. Můžu Vám ho 100% doporučit, sama ho mám a jsem s ním velice zpokojená. Není drahý stojí kolem 110Kč. Koupíte ho normálně v lékárně. Doporučuji Vám koupit Aknecolor ligh , ten je suprovej, protože ten tmavej je spíše oranžovej, ale když si koupíte oba dva můžete kombinovat. Já mám ten Aknecolor light a ten je suprovej prostě. Žádnej jinej make-up mi nikdy takle nevyhovoval. Je dobrý, když si před nanesením Aknecoloru pořádně vyčistíte pleť a namažete si jí krémem a pak Aknecolor :) Opravdu doporučuju tak to zkuste :))

Čaj, kapky a postel...

28. března 2011 v 11:17 Diary
Ahoj kočičky, jsem nemocná a ještě k tomu mám nějaký hnusný bylinkový kapky. Jsem doma až do Pátku, takže se budu snažit dělat blog lepší a hezčí. Dnes budu přidávat asi hodně přípěvků, ale to jen kvůli tomu že je rozjezd, ale jinak budu přidávat třeba jenom 1 nebo někdy také víc. Nebude to určité. Tak teď du hledat nějaké články co byhc Vám jsem mohla dát. Zatím se mějte N.

Úvod

28. března 2011 v 10:36
Čauky. Jmenuju se Natálie.Tento blog bude jen o mě. Najdeš tu můj Deníček, Fotky, Videa, Odkazy na písničky, a další různé věcy. Teprve s tím začínám, takže zatím tu toho moc nebude, ale budu se snažit sem přidávat nové věcy. Teď jsem nemocná a jsem do Pátka doma a možná i dýl, takže se budu věnovat blogu. Zatím Vám přeju krásný den zlatíčka.
N.