Duben 2011

Stěhuju

17. dubna 2011 v 16:39
Ahojky, takže stěhuju se na můj novej blog. Tadyten už nebudu mít. Můj novej blog je www.natys-my-blog.blogspot.com :) Takže budu ráda, když navštívíte :) .. Použiju tam nějaký články odtud :) Tak se tu mějte ahooojte:))

Líčidla

17. dubna 2011 v 13:53 Kosmetika
Skoro každá holka se maluje. Teď už je to běžná věc. Já se ovšem také maluju a dám Vám sem pár obrázků líčidel které používám :) Dám Vám je sem podle toho jak je používám první obrázek bude 1. líčidlo :) A tak to půjde postupně dál. :)
Takže :


Píšu na téma týdne

17. dubna 2011 v 13:14 Téma týdnů
BARVY- Píšu na téma týdne a to jsou barvy. Barvy jsou všude kolem nás. Jsou barvy teplé a studené. Je jich nekonečně moc a můžeme je různě míchat a kombinovat. Všude kam se koukneme tak tam jsou BARVY, BARVY a BARVY. Každá na nás působí jinak. Někdo má nějakou rád a druhý ji nemusí. Nemusí se nám líbit stejné barvy. Každý má oblíbenou a neoblíbenou barvu. Také máme každý jiný vkus. :) Je to první téma, takže se nebudu moc rozepisovat. Prostě milujeme barvy :) :-* .. !! A moje oblíbená je růžová a modrá a neoblíbenou nemám, každá je něčím výjmečná.
Jaká je vaše oblíbená a neoblíbená barva ? :)
N.

Téma

17. dubna 2011 v 13:01
Takže, řekla jsem si, že se nebudu řídit tématy co určují na blogu. Budu určovat také každý týden, ale svoje vlastní téma. Může se stát, že se mi bude líbit nějaké z blogu tak ho napíšu, ale nebude to vždy podle toho. Když se mi nebude líbit tak budu mít vlatní. :) Doufám, že se Vám to zamlouvá, ale každý blog neni stejný a každý má svoje pravidla.
Líbí se mi teď téma týdne od blogu a to jsou >Barvy<, takže první téma týdne bude od blogu. :)
Zatím se mějte.
N.

Nepřítomnost

17. dubna 2011 v 12:18
Ahoj zlatíčka, dlouho jsem tu nebyla a návštěvnost taky žádná. Nevím co udělat pro to, aby byla návštěvnost větší. Budu se snažit přidávat sem nové články. A koukala jsem se na některé blogy a docela mě některé inspirovaly. Tak budu se snažit dělat blog lepší. :) Zatím se mějte :-* :-)
N.